Mekansal Enerji Temizliği

Yaşadığımız mekanların enerjisi vardır. Bazen bir mekana gittiğinizde kendinizi kötü, sıkılmış ve bunalmış hissedersiniz sanki duvarlar üstünüze geliyor gibidir adeta boğulursunuz. Başka bir mekanda da kendinizi huzurlu, mutlu, ferahlamış hissedersiniz. Bazen iş yerinizde ağırlık hissedersiniz ve ağırlık üstünüze çöker, yapacağınız işleri bir türlü halledemezsiniz. 

En çok karşılaşılan örnek de, evinizde kendinizi gayet ferah ve iyi hissederken eve misafirler gelir, zaman geçirilir ve misafirler gittikten sonra evde bir ağırlık olduğunu hissedersiniz. Bu ağırlık üstünüze çökmeye başlar, size ait mekanda bir anda bunalmaya başlarsınız.

 

Binalar tuğla, beton, vb. aynı malzemelerden oluşuyorsa ve evdeki eşyaların yapıldığı malzemeler de ahşap, demir, vb. aynı malzemelerdense her mekanda farklı hissettiğiniz enerjiyi ve hatta kendi evinizin örnekteki gibi değişen enerjisini nasıl açıklarsınız?

 

Mekanların enerjileri kirlenebilir, içsel ya da dışsal etkilerle olumsuz enerjiler birikebilir. Bu durumu çözmek için kendi kendinize uygulayabileceğiniz yöntemler tabii ki var ancak bazen bu yöntemler geçici çözümler olur ya da olumsuz etkiler büyükse, yetersiz kalır. 

 

Bu olumsuz enerji, sizin ve sevdiklerinizn üstüne bulaşmaya başlayabilir. Bu durumda kendinizde ve sevdiklerinizde huzursuzluk, anlamsız gerginlik, nasıl olduğunu anlayamadığınız tartışmalar, ilişki problemleri, vb. sorunlar görülmeye başlar. Kendinizi bunalmış, halsiz ve isteksiz hissedebilirsiniz. 

İş yerinde bu problem olduğunda ise, hem siz huzursuz ve enerjiniz düşük hissedersiniz hem de gelen müşterileriniz kendini iyi hissetmez. Bir iş yerinde en çok istenilen şey gelenlerin kendini mutlu ve güvende hissetmesi, böylelikle de sizinle iş yapmasıdır. 

Enerji problemleri işte bu şekilde genel aanlamda kullanılan bereket ve huzur dediğimiz kavramları etkileyebilir.

Mekansal enerji temizliği için profesyonel yardım aldığınızda, mekanınızdaki tüm olumsuz enerjiler temizlenir, mekan enerjisi şifalandırılır böylece sizin için, ilişkileriniz ve işleriniz için bereketli, huzurlu, sağlıklı bir ortam sağlanır.