top of page

Geçmişle / Kişilerle Enerji Bağı Kesme

Geçmişte yaşadığınız travmatik olayların etkisini günümüzde hâlâ yaşıyorsanız, orada oluşan yara ile bağınızı kesememiş olabilirsiniz. Ya da geçmiş ilişkinizin pençesinden kurtulmak istiyorken kurtulamıyor olabilirsiniz.

Eskiden hayatımızda olan kişilerle enerji bağını kesemediğimiz zaman hayatımızdan çıkarsak bile bizden enerji çekmeye devam ederler. Eterik kordon bağı diye nitelendirdiğimiz bu durum eski partnerlerimiz olduğu gibi yakınlarımız da olabilir. Bizden enerji çalan her şeyden özgürleşip yolculuğumuza o şekilde devam etmemiz gerekir.

Enerji bağının atalardan uzanan bir kısmı da bulunuyor. Atalarımızdan miras kalan bağların etkisi halen bizim üstümüzde tezahür edebiliyor. Bizim ise geçmişten gelen negatif etkileri kesip bizden sonraki nesillere olumsuzluklardan arınmış temiz sayfalar bırakmamız ruhsal anlamda yapmamız gereken şeydir.

Bioenerji hem yaşanan travmatik olayların etkisini azaltır hem de bağ kesmek istediğiniz kişiden sizi uzaklaştırır. Ayrıca geçmişle ilgili tekrarlayan döngüleri kırmak için de önce bu bağları kesmek gerekir.

bottom of page